Akide Şekeri Pdf Kitap İndir


Ücretsiz pdf indir

Gökkuşağı gibi bir şiir kitabı.

Yazar, şiirin söz rengini anlamına yansıtırken, diğer yandan bizi yaşam dansının ritimlerinde aratıyor. Semada gördüğü hakikati ney’in sesiyle naneli çocukluğumuzdan alıp, kırmızı aşk şekerine üflüyor.

Şiirlerinde kelimeleri akide, cümleleri lokum tadında samimi ve içten.
Keyifle okudum…
-Bilge Öztoplu (Yazar, Profesyonel Koç)-

Naif ve çocuksu koca bir yürekle hayatı kucaklayan bilge kadın Serpil Erdelikanlı… Hayatın her tadını hissettirebilen, kaleminde anılarının büyüsü içinde kendinize yolculuk yapabilirsiniz.
-Özlem Köşker Trt Haber Muhabiri-

Biriktirdiği duygularını şiire döküp, yazdığı şiirleri de yayımlayarak bizlerle paylaşan serpil erdelikanlı’ya teşekkürler. Duyguların şiirlerde ifade edildiği bu kitap, yazılan ilk şiirlerin toplandığı bir kitap olarak oldukça başarılı. Serpil Hanım’ın bu şiirlerini, şiirlerine yansıyan içtenlik ve sıcak samimiyeti hissederek keyifle okudum. Şiirlerin aralarına yerleştirdiği anlam yüklü bazı sözler, sizi biraz durup düşündürüyor. Yaşarken hayata dair düşündüğümüz ve anlık aklımıza gelen bazı duyguları, bu şiirlerde görebilirsiniz. Bu şiirler bizi, bazen geçmişe çocukluğumuza, bazen geçmişle hesaplaşmaya, bazen çaresiz insanların arasına, bazen de umutlu geleceğe götürüyor. yani masalla gerçek arasında geziniyoruz…
-Ömer Akdoğan Boyner Mali İşler Kordinatörü-

Büyüdük büyüdükçe biriktirdik
Biriktirdikçe dolduk
Doldukça taştık
Taşanları bir araya getirdik
İçimdeki Söz oldu
Kalem dil oldu
Dilden dile tat oldu
O tat şiir oldu.
-Serpil Erdelikanlı-
(Tanıtım Bülteninden)

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*