Ayrılık Vakti Pdf Kitap İndir

Ayrılık Vakti Pdf Kitap İndir
Ayrılık Vakti Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Ayrılık Vakti Pdf Kitap İndir

“Sevgi, gösterişli hareketler eşliğinde tumturaklı sözlerle bezeli yalan vaatler değil de, basit bir affetme olabilir miydi?”

 

Hayata her şeye rağmen devam etmenin unutulmaz romanı.

 

Bir annenin korkutucu sevgisi. Bir kızın yakıcı gerçeği arayışı. Gizli kalması mümkün olmayacak sırlarla örülü, parapsikolojik bir roman: Ayrılık Vakti.

 

Jenna annesini hiç unutmadı. Herkes fil hakları savunucusu Alice’in öldüğünü söylediğinde bile, onu  aramaktan asla vazgeçmedi. Elinde yalnızca bir defter var. Fillerle ilgili notların olduğu bir not defteri.

 

Serenity kayıpları bulmasıyla ünlenen bir kadındı. Ona verilen gücü yanlış kullandı. Şimdi gözden düşmüş bir medyum eskisi. Dedektif Virgil, Alice’in kaybolma davasını araştırıyordu. Bulduklarından çok bulmadıkları onu ürküttü. Hep düşünülenden fazlasını biliyordu.

 

Vakit geldi, isteseler de istemeseler de yolun bundan sonrasında birlikte olacaklar. Şimdi, geride bir soru, elde onlarca yanıt… Alice nerede ve kayıp olan gerçekten o mu?

 

Uluslararası çok satan romanların yazarı, empati kraliçesi Jodi Picoult, şu ana kadar yazdığı en güçlü romanla karşınızda. Ayrılık Vakti’nın etkisinden çıkmanız zaman alacak.

 

“Çarpıcı bir destan.”

-People-

 

“Sürpriz sonuyla büyülüyor.”

-USA Today-

 

“Baş karakter Jenna, her okurun kalbine işliyor. Jodi Picoult’nun en iyi kitabı.”

-Bookreporter-

 

“Dokunaklı, unutulmaz bir roman.”

– Publishers Weekly-

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*