Enigma – Tamamı Çözümlü 30 KPSS Matematik Denemesi Pdf Kitap İndir

Enigma - Tamamı Çözümlü 30 KPSS Matematik Denemesi Pdf Kitap İndir
Enigma - Tamamı Çözümlü 30 KPSS Matematik Denemesi Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Enigma - Tamamı Çözümlü 30 KPSS Matematik Denemesi Pdf Kitap İndir

Enigma – Tamamı Çözümlü 30 KPSS Matematik Denemesi Kitap Açıklaması

“Enigma – Tamamı Çözümlü 30 KPSS Matematik Denemesi” kitabı; siz değerli memur adaylarının; büyük emekler vererek yaptığı çalışmaların karşılık bulduğunu görebilmesi ve sınav öncesi son kontrolleri yapabilmesi için hazırlanmıştır. Bu süreçte eksiklerinizin farkına varmak ve gerekli tedbirleri almak için deneme sınavlarını titizlikle çözmeniz önemli bir yere sahiptir. Ayrıca çözeceğiniz her deneme sınavı farklı soru tiplerini görmeniz ve yeni bilgiler öğrenmeniz açısından kıymetlidir.

Enigma; 30 deneme ve 900 soru içermektedir. Soruların tamamının detaylı çözümlerine ise kitabımızda yer alan QR kodu mobil cihazınıza okutarak ulaşabilirsiniz.

Sınav sistemi içerisinde matematik sorularından elde edeceğiniz puanların ne kadar önemli
olduğu sizler tarafından da bilinmektedir. Hedeflediğiniz puanlara ulaşabilmek için disiplinli ve sürekli bir çalışma gereklidir. Özellikle matematik dersinde başarınızı artırmak için öncelikle konuyu gereği gibi öğrenmek devamında ise fazlaca soru çözmek ve farklı kaynaklar görmek gerekir. Çözemediğiniz soruları ise ihmal etmeyip çözümlerini öğrenmeniz ısrarla tavsiye edilir.Kitabımız, siz değerli adaylara sınav sürecinde yardımcı olur ve arzu ettiğiniz mesleklere erişmenize katkı sağlayabilirse amacına ulaşmış olacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Sayfa Sayısı : 160

Ebat : 19 x 27

İlk Baskı Yılı : 2021

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*