Her Yönüyle Köpek Bakımı Pdf Kitap İndir

Her Yönüyle Köpek Bakımı Pdf Kitap İndir
Her Yönüyle Köpek Bakımı Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Her Yönüyle Köpek Bakımı Pdf Kitap İndir

Köpeğiniz varsa, ya da bir köpek almak istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalı ve el altında bulundurmalısınız. Köpeklerin ataları, köpek cinslerinin özellikleri, ilk kez köpek sahibi olurken evde yapılacak hazırlıklar, ihtiyaç duyacağınız malzemeler, sağlıklı bir köpek yetiştirmek için dikkat etmeniz gereken şeyler, köpeğinizle seyahate çıkma, kamp kurma, yüzme ve ormanda yürüyüş gibi konularda pek çok şey var bu kitapta. Her Yönüyle Köpek Bakımı bir köpekle birlikte yaşamanın bütün yönlerine ışık tutuyor. Onu yavru iken nasıl eğiteceksiniz, yaşlandığında nasıl özen göstereceksiniz? Evdeki eşyaların ya da çok sevdğiniz ayakkabınızın canına okuyan köpeğinizi bu alışkanlıklarından caydırmanın en iyi yolu nedir?
Olur olmaz havlamasını, komşuları rahatsız etmesini, konukların üstüne atlamasını ya da bahçeyi kazmasını nasıl engelleyebilirsiniz?
Sevgili dostunuzla bir arada yaşamaya dair, hem sizin hem de köpeğinizin hayatını kolaylaştıracak her şey bu kitapta. Her Yönüyle Köpek Bakımı, köpek eğitimi konusunda da mükemmel bir rehber. Dikkat edin, arkadaşlarınız sizden kendi köpeklerini de eğitmenizi isteyebilir… O kadar eksiksiz bir kitap ki, köpeğiniz yazsaydı bu kadar olurdu!

Ücretsiz pdf indir

1 Comment on Her Yönüyle Köpek Bakımı Pdf Kitap İndir

  1. Kedi yine iyide, köpek bakımı cidden çok zor. Çocuk gibi sürekli uğraşıyorsun. İlgi bekliyor 🙂

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*