İş’te Oyunlaştirma Pdf Kitap İndir

İş’te Oyunlaştirma Pdf Kitap İndir
İş’te Oyunlaştirma Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

İş’te Oyunlaştirma Pdf Kitap İndir

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

“Oyunlaştırma olarak adlandırılan disiplin, oyun oynamaktan çok insan motivasyonu ve etkileşimiyle ilgilidir. Altuğ, bu konuda ilk günden beri ülkesi için oyunlaştırmayı çok önemli bir iş modeli olarak öneriyor. Bu kitap da bu çağrılarının en güçlülerinden biri.”

Niels van der Linden, Gamfed Dünya Oyunlaştırma Federasyonu Kurucusu

 

“İnsan ve motivasyonu hedefli olan tüm kurgularda yer bulacak olan “oyunlaştırma”nın perde arkasını Altuğ bizler için çok iyi aralıyor.”

Uğur Batı, Akademisyen, Yazar

 

“Oyunlaştırma kavramıyla ilgili önyargılarla dolu bir ortamda; kelli felli adamlardan girişimcilere, öğretmenlerden ev hanımlarına kadar oyunlaştırmanın önemini bugünden anlatmaya çalışan bir nev’i modern zaman Don Kişot’u Altuğ. Bu yeni kitabıyla ne siz, ne çalışanlarınız ne de müşterileriniz eskisi gibi olmayacak.”

Olcayto Cengiz, Flying Spoon Berlin Kurucusu

 

“Oyunlaştırma artık bir lüks değil, müşteri deneyiminde başarının temelinde yatan çok önemli bir yaklaşım. Altuğ’un eline sağlık.”

Kaan Akın, Hackquarters Kurucusu

 

“Oyunlaştırma yeni bir araç değil, yüzyıllardır her türlü otoritenin üzerimizde uyguladığı tekniklerin içinde gizli. Altuğ Yılmaz, somut örnek ve tekniklerle bu sır perdesini kaldırıyor ve Oz büyücüsünün kullandığı makineyi anlamamızı sağlıyor.”

Bager Akbay, Iskele47 Kurucusu

 

“Ülkemizden çıkan ve uluslararası bir değerimiz olan Altuğ çalışmalarıyla hem Türkiye’de hem globalde önemli bir farkındalık yaratttı. Bu yeni kitabında da şirketlerin daha oyunsu süreçlerle nasıl kendilerine güç katabileceklerini çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor.”

Zehra Öney, Blippar Türkiye Partner/360+media Interactive Kurucu CEO

 

“Oyunla büyümüş bir nesile bir ürün satarken, hizmet pazarlarken ya da birşeyler öğretirken bu kültürlerine uymak büyük avantajlar sağlıyor. Altuğ bu kitabında işimizi oldukça kolaylaştırmış.”

Serdar Ekrem Şirin, Muse Ajans ve Galakticos Espor Kulübü Kurucusu

 

“Altuğ oyunu çok ciddiye alıyor. İşle oyun, yetişkinle çocuk, beyinle kalp arasına çok sağlam köprüler kuruyor.”

Erdem Aksakal, SAP MENA Pazarlama Direktörü

 

“Turkiye’de oyunlaştırma denildiğinde akla gelen ilk isim Ercan Altuğ Yılmaz yine taşın altina elini koyarak harika bir eser çıkartmış. Okuyucusu bol olsun.”

Buğra Ayan, Girişimci/Yazar

 

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 184

Ebat : 15 x 21

İlk Baskı Yılı : 2018

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*