Pazarlıkta Sen Kazan! Pdf Kitap İndir

Pazarlıkta Sen Kazan! Pdf Kitap İndir
Pazarlıkta Sen Kazan! Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Pazarlıkta Sen Kazan! Pdf Kitap İndir

Pazarlikta ne zaman israrci olmak, ne zaman çekip gitmek gerekir?

Karşi tarafin pazarlik çabalarinizi boşa çikarmaya çaliştiğina işaret eden sözcükler nelerdir?

Pazarlikta kültürel farkliliklarin etkisi nedir ve bu farkliliklar nasil ayirt edilir?

Pazarlik ederken daha iyi bir sonuç almak için nasil blöf yapilir?

 

PAZARLIKTA USTA OLABİLİRSİNİZ.

Pazarlık ile karşı karşıya gelme arasındaki farkı öğrenin

Başarılı pazarlıkçıların beş sırrını keşfedin

Zor müşterilerle, blöfçülerle, zorbalarla ve başka gezegenlerden gelmiş gibi görünen insanlarla kolayca başa çıkın

Pazarlık masasını siz yönetin

Ne zaman sessiz kalmanız, ne zaman blöf yapmanız gerektiğini öğrenin

Karşı tarafın kullandığı pazarlık stratejilerini tespit edin ve karşı önlemlerle hareket edin

Diğer kültürlerden insanlarla pot kırmadan pazarlık edin

Pazarlığın on emrini keşfedin

 

EĞER BİR KEZ OLSUN yenileceğinizi hissederek pazarlık etmekten vazgeçtiyseniz ya da pazarlık etmenin bir anlamı yok çünkü nasılsa “hayır” diyecekler, diye düşündüyseniz bu kitabı okumak size çok şey kazandıracak.

 

Pazarlık hem bir sanat hem de bir bilimdir. Zamanla uzmanı olabileceğiniz pazarlık stratejileri vardır ve istediğinizi elde etmenizi sağlayacak iletişim becerilerini geliştirebilirsiniz. Patrick Collins, Başarılı Pazarlıkçıların Beş Sırrı’nı açıklayarak size bir başlangıç noktası sunuyor, hemen kullanabileceğiniz gerilla taktikleri veriyor ve temel eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilecek pratikler öneriyor.

 

Sonraki adım tüm pazarlıklardaki en büyük faktörle başa çıkmayı öğrenmek: Zor müşterilerden zorbalara kadar her türlü insan… Aynı zamanda oturma düzeninden mekân tercihine kadar pazarlık ortamını ustaca yönetmeye dair bilgiler de var.

 

Pazarlık fikrine alıştıktan sonra ileri taktiklere geçebilirsiniz. Ne zaman sessiz kalmanız gerektiğini, ne zaman blöf yapabileceğinizi öğrenecek ve karşınızdakinin yumuşak noktasını bulabileceksiniz. Sonra size karşı kullanılan pazarlık taktiklerini anlamayı ve karşı önlemler almayı, kültürlerarası pazarlıkları nasıl yürüteceğinizi ve çıkmazları aşmayı öğreneceksiniz. Collins tüm bunları kitabın sonundaki Pazarlığın On Emri kısmında özetliyor.

 

Pazarlıkta Sen Kazan! size pazarlıkta üstünlüğü ele geçirmenizi sağlayacak beceri ve özgüveni kazandırmayı ve istediğinizi daha kolay elde etmenizi sağlamayı vadediyor.

 

PATRICK COLLINS

Power Communication Strategies’in (Güçlü İletişim Stratejileri) başkanı olan Patrick Collins, sunumlar ve medya becerileri, pazarlıklar ve tanık hazırlama gibi pek çok iletişim konusu üzerine tüm dünyada konuşmalar yapmış ve seminerler vermiştir. New York City Üniversitesi, John Jay Fakültesi’nde bölüm başkanıdır ve iletişim profesörü olarak görev yapmaktadır. 

 

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*