Sessiz Çığlık Pdf Kitap İndir

Sessiz Çığlık Pdf Kitap İndir
Sessiz Çığlık Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Sessiz Çığlık Pdf Kitap İndir

Çığlık kitabıma önsöz yazarak beni onurlandıran yazar, felsefeci ve doktor Kaan Arslanoğlu ile tiyatro yazarı, senarist, oyuncu, yönetmen ve doktor Mesut Esef Özfuruncu’ya çok teşekkür ederim. Şiirlerim bana aitti ama bu şiirler artık size ait. Bu Sessiz Çığlıklara sahip çıkın.

“Tutkulu bir gezgin ve aynı zamanda neredeyse profesyonel düzeyde güzel fotoğraflar çeken Nihat kardeşim benden kitap için bir önsöz yazmamı istediğinde, edebiyatın en az anladığım bu dalında da olsa, yazmak farzdı. 70’li yıllardan günümüze dek tarihlerini de koyarak yazıp sunduğu bir dizi temada bir dizi şiir, bir yandan kendini, kendi bakışını, bir yandan da geçtiği dönemlerin ruhunu yansıtıyor. Aynı kişinin duygusal, düşünsel dünyasından bir panorama. Adeta bir belgesel boyut gösteriyor.”
– Kaan Arslanoğlu

“Bu kitap onun kırılganlığının, samimiyetinin, çokça fırtınalar atlatmış ama boyun eğmemiş halinin resmidir. Sonsuz evrendeki yalnızlığına belki bahar güneşi doğar da içini aydınlatır diye kaleme almış olduğu şiirler deneyimli olmasına karşın yeni bir şair çıkarıyor karşımıza. İçimizi ısıtacak, aydınlatacak bir şair.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 256

Ebat : 13 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*