Sonsuzluk Ölüsü Pdf Kitap İndir


Ücretsiz pdf indir

Efsane seri sona eriyor. Bizi de götür Sookie, bizi de götür!
“Bu romanlara âşık oldum… Harris’in yarattığı dünyanın komikliğine, seksiliğine, romantikliğine ve korkunçluğuna bayılıyorum.”
– Alan Ball, Altın Küre ödüllü televizyon fenomeni HBO dizisi TRUEBLOOD’ın yaratıcısı-

on Temps kasabasında birçok sır var. Bazıları Sookıe’nin en yakınlarını yok edebilir. Bazıları da kalbini…
Yakın zamanda yaşadıkları korkunç olaylardan sonra Sookie ve Sam, dikkatlerini bara vermekte zorlanıyor. Buna rağmen eski çalışanlardan Arlene gelip işini geri istediğinde Sookie’nin ona hayır demesi zor değil. Ne de olsa Arlene, zamanında Sookie’yi öldürmeye kalkmıştı, değil mi?
Sookie’nin Eric Northman’la ilişkisi sallantıda. Eric ve vampirleri, mesafelerini ve sessizliklerini koruyor. Sookie ise bu sessizliğin sebebini öğrendiğinde tam anlamıyla yıkılıyor.
Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Arlene’in öldüğü ortaya çıkınca Sookie cinayet şüphelisi olarak tutuklanıyor. Aleyhindeki kanıtlar sağlam olsa da Sookie’nin pes etmeye niyeti yok. Ölü ya da diri, bütün arkadaşlarını toplayıp Arlene’in ölümünü aydınlatmak zorunda. Tek bildiği, olaya iki gizemli adamın karıştığı. Ve Sookie olayı araştırırken geçmişin intikamını almak isteyen birden fazla düşmanı olduğunu öğreniyor.
Bon Temps’ta hiçbir şey göründüğü gibi değil: Gerçek denilen, inandırıcı bir yalan. Adalet denilen, daha fazla kan. Ve aşk denilen, en büyük dram.
(Tanıtım Bülteninden)

Ücretsiz pdf indir

1 Comment on Sonsuzluk Ölüsü Pdf Kitap İndir

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*