Stephen King – Hayaletin Garip Huyları Pdf Kitap İndir

Stephen King - Hayaletin Garip Huyları Pdf Kitap İndir
Stephen King - Hayaletin Garip Huyları Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Stephen King - Hayaletin Garip Huyları Pdf Kitap İndir

Korkunun hüküm sürdüğü, uğursuz güçlerin ve ürkütücü yaratıkların varlığını sürdürdüğü, güzel her şeyin bir anda yok olabileceği o tuhaf ve harika durakta buluşalım.

İğrenç sıçanların yeni bir dünya kurduğu karanlıkların derinliklerinden, hayatla ölümü birbirinden ayıran baş döndürücü yüksekliklere… İnsanlığı yeryüzünden silmeye çalışan bir virüsten, uzayın sonsuzluğundan gelen korkunç bir tehdide… Bağımlılıktan kurtulmak için alışılmadık yollara başvuran bir adamdan, mide bulandırıcı bir dönüşüm geçiren yalnız bir alkoliğe… Tüylerinizi diken diken edecek yirmi müthiş öykü.

Hayaletin Garip Huyları King’in deli hayal gücünün nasıl da sınır tanımadığının bir kanıtı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 1. Hamur

Sayfa Sayısı : 416

Ebat : 13,5 x 19,5

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Ücretsiz pdf indir

1 Comment on Stephen King – Hayaletin Garip Huyları Pdf Kitap İndir

  1. Merhaba, 

    Sitenizde Stephen King’in Hayaletin Garip Huyları kitabının e-kitap hali gözüküyor. İndirmeyi denedim. Fakat bir türlü indiremedim. 40 kere reklamlara tıkladım nafile. Aslında bu kitabın yakın zamanda tam metin versiyonu çıktı. Esasen ben o versiyonunun pdf formatında olan e-kitabını arıyordum ama onu bulamayınca sizin sitenizde gördüğüm eski versiyonu indireyim dedim. Fakat ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olur musunuz rica etsem.

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*