Yeni Başlayanlar için JavaScript Pdf Kitap İndir

Yeni Başlayanlar için JavaScript Pdf Kitap İndir
Yeni Başlayanlar için JavaScript Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

Yeni Başlayanlar için JavaScript Pdf Kitap İndir

ÖRNEK KOD VE UYGULAMALARLA JAVASCRIPT

 

Belki farkındasınız belki de değilsiniz ama dünya artık bilişim teknolojileri etrafında dönmektedir. Günümüzün bilişim teknolojilerinin temelini de web programlama oluşturmaktadır. Bugün, bilişim teknolojilerinde katma değer yaratan toplumların gelir seviyesi artmakta, gelişmekte olan ülkelerle arayı açmaktadır.

 

Bilişim sektöründe her bilgisayar aslında bir fabrikadır. Fabrika da istihdam, gelir ve refah demektir. Bir araba üretmek için milyarlık yatırımlar yapmanız gerekiyor ama iyi bir yazılım üretmek için 500 dolarlık bir bilgisayar yeterlidir…

 

Programlama bir sanattır; insanlar programlamaya ne kadar erken başlayabilirlerse o kadar kaliteli ve karmaşık program üretme şansına sahip olurlar. Nasıl iyi bir sporcu olabilmek için eğitime erken yaşta başlamak gerekiyorsa, iyi bir programcı olmak için de eğitime erken yaşta başlanmalıdır.

 

İnsanların programlamaya başlarken yaşadığı sıkıntıları ve hangi konularda zorlandıklarını uzun yıllardır hocalık yaparak tecrübe eden Fahrettin Erdinç, bu bilgi ve tecrübelerinin ışığında, fazla teoriye kaçmadan, konuya odaklanarak, kolay anlaşılacak örneklerle temel JavaScript programlama mantığını, herkesin kavrayabileceği yalın bir dille anlatıyor.

 

Temel Web Bilgisi

Temel HTML Komutları

HTML Formları

Temel Programlama Kavramları

Bilgisayarlar Nasıl Çalışır?

Temel Programlama Bilgisi

JavaScript

Operatörler

Karar Yapıları

Döngüler

Fonksiyonlar

Nesne Tabanlı Programlama

Diziler

DOM (Document Object Model)

Hata Yönetimi

 (Tanıtım Bülteninden)

Yayın Yönetmeni : Barış Yücel Turan

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 304

Dil : Türkçe

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*