İyimserlik – Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu Pdf Kitap İndir

İyimserlik - Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu Pdf Kitap İndir
İyimserlik - Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu Pdf Kitap İndir

Ücretsiz pdf indir

İyimserlik - Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu Pdf Kitap İndir

İyimserlik – Gerçeği Gözlemlemenin Şifalı Yolu Kitap Açıklaması

Psikiyatrist Marian Rojas Estapé, daha iyi bir yaşam arayışında olanlar için nörobilim odaklı farkındalığın temel kılavuzunu sunuyor. Beyni anlamak, duyguları doğru yönetmek ve stres faktörlerine verilen tepkilerin farkında olmak, size daha fazla öz kontrol sağlayabilir. Bu, kısa reçetelerle mutluluk vaat eden bir rehber kitaptan ziyade, beynimizin strese, tehditlere, hiperstimülasyona ve dijital çağın manipülasyonlarına nasıl tepki verdiğine dair kapsamlı bir bakış. Estapé; sağlam ve güncel psikiyatrik araştırmalarla desteklenen kanıtlanmış tekniklerle hayatımızı nasıl iyileştireceğimizi öğretiyor.

Estapé; bilim, psikoloji ve felsefeyi birleştirerek mutlu bir varoluşu nasıl gerçekleştireceğimize dair pratik tavsiyeler sunuyor. Bunlar, beynin bölümlerini tanımayı, sağlıklı hedefler koymayı, iradeyi güçlendirmeyi, duygusal zekayı geliştirmeyi, aşırı özeleştiriden kaçınmayı ve kanıtlanmış iyimserlik sanatında ustalaşmayı içeriyor.

“Çağdaş toplumlardaki stres, anksiyete ve depresyonun tahribatını araştıran büyük bir eser.” Cadena Ser, 2020

“Bilimsel, psikolojik ve insani bakış açısını birleştiren yazar, bize çok yararlı tavsiyeler ve hayatlarımız için derin bir düşünme alanı sunuyor.” El País, 2019

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 208

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2021

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*