Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24+ Pdf Kitap İndir

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24+
Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24+

Ücretsiz pdf indir

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24+ Pdf Kitap İndir 

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24+ Kitap Açıklaması

Q Bebek Ürünlerimiz

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

0-3 yaş grubuna yönelik olarak özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek Eğitim & Gelişim ve Oyun Kart ve Kitaplarımızda bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım Kullanım

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24 ay ve üstü bebek ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.

Setimizde toplam 32 adet kart ve illüstrasyon vardır.

Kartlar kullanım olarak Eksik kartlarım, Fark kartlarım, Saklı hayvanı bulalım kartlarım ve Renk & Şekil Oyun kartlarım olarak 4 gruba ayrılmıştır.

Setimiz içerisinde 5 adet aynı resme ait 3 eksiği bulma(toplam 10 kart), 5 adet aynı resme ait 3 farkı bulma(toplam 10 kart) kartları, 6 adet saklanmış olan hayvanı bul kartları ve 6 adette istenilen renk, şekilleri, vb. bul kartlarım bulunmaktadır.

Kartlarla çalışmaya istediğiniz sıralamayla başlayabilirsiniz.

Eksik ve fark gruplarına ait 2 kart alınıp yanyana koyulur ve 2 resim arasındaki eksikler ya da farkların çocuklar tarafından bulunması sağlanır. Bul bakalım grubunda ise aranacak olan hayvanın resminin bulunduğu kart çocuğa gösterilerek hayvan hakkında konuşulur ortamda gizlenmiş olan hayvanın çocuk tarafından bulunması sağlanır. Ve bu sayede bellek gelişimi de desteklenir.
Renk & şekil kartları ise kartın arkasında bulunan yönerge doğrultusunda kullanılır.

Setimiz çocukların dikkat ve zeka gelişimlerine olumlu derecede etki eder. Beyin sürekli uyarılır ve bu sayede beyin hücreleri iyi bir gelişim sağlar, ayrıca hafıza gelişimine çok katkıda bulunur.

Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından kendine zarar verecek şekilde ağıza alınmasına ve kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım ailelerimiz, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

İlk Baskı Yılı : 2021

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

 

Ücretsiz pdf indir

Q Bebek Zeka Gelişim Kartlarım 24+ Pdf Kitap İndir makalesinde 1 yorum.

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*