YASAL UYARI – TELİF HAKKI – İLETİŞİM

Pdfindirmek.com tanıtım amaçlı kitap yayınlar. Pdfindirmek.com’da istisnasız hiç bir kitabın pdf hali yoktur ve pdf kitap indirme işlemine izin vermez. İhtarda bulunmadan önce; lütfen kitabınızın illegal şekilde indirilip, indirilmediğini kontrol ediniz.

Mail adresimiz : admin@pdfindirmek.com her türlü öneri soru , görüş ve ihtarlarınızı gönderebilirsiniz.

– Sitemizin herhangi bir bölümünde ve databaseinde, kitapların istisnasız olarak indirilebilir pdf veya benzer legal haklara aykırı hali bulunmamaktadır, barındırılmamaktadır, dağıtılmamaktadır.

– Sitenin içeriği, kitapları tanıtım amaçlı olup; ziyaretçilerine bahsi geçen kitapların her sitede bulunabilen “kapak fotoğrafları ve açıklaması” haricinde herhangi bir bilgi/içerik sağlamamaktadır. Bahsi geçen açıklamalar, kitabın arka kapağında yer alan, herkese açık olan yazılardır. Sitemizde bahsi geçen kitapların özeti dahi bulunmamaktadır.

– Sitede kitapların pdf veya diğer legal olmayan biçimlerdeki halinin indirilmesine, ziyaretçilerin yükleme linkleri vasıtası ile kitaplara yasadışı bir şekilde ulaşabildiği bağlamında bir ispata sahipseniz, bahsi geçen içerikleriniz sitemizden sorgulanmaksızın, kesin surette derhal kaldırılacaktır.

– Sitemizde yer alan ve paylaşılan istisnasız hiçbir kitap bize ait veya herhangi bir uzak sunucuda barındırılmamaktadır, indirilmesine izin verilmemektedir.

– Pdfindirmek.com’da hiç bir kitabın indirme linki bulunmaz, sitemizde kitapların pdf hali yoktur. Hiç bir kitabın indirilmesine, saklanmasına, paylaşılmasına izin vermez.

– Başlıklara yapılan yorum ve cevaplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

– Lütfen bu materyallerin orjinallerini lisanslı hallerini satın alınız.

– Kitapların hiçbirisi orjinal kitapların yerini tutmayacağı için kitabı beğenmeniz halinde lütfen satın alınız.

– Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç; sadece kitap hakkında bilgi edinmek ve beğenilme halinde orjinalinin satın alınması içindir.

– Hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır,  her bildirim eşit ciddiyetle yanıtlanmaktadır.

– Ayrıca pdfindirmek.com 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasaya göre pdfindirmek.com site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu yoktur. Bu sebepten dolayı pdfindirmek.com Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan kitapların yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ispat eden hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar admin@pdfindirmek.com mail adresinden iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Pdfindirmek.com yönetimi tarafından şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Pdfindirmek.com sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.