Vegan Bir Dünya Seti – 3 Kitap Takım Pdf Kitap İndir

Vegan Bir Dünya Seti - 3 Kitap Takım
Vegan Bir Dünya Seti - 3 Kitap Takım

Ücretsiz pdf indir

Vegan Bir Dünya Seti - 3 Kitap Takım Pdf Kitap İndir 

Vegan Bir Dünya Seti – 3 Kitap Takım Kitap Açıklaması

Vegan Bir Dünya Seti – Yeni İnsan Yayınevi

Sömürüsüz bir yaşam mümkün!

Vegan Bir Dünya Seti hayal ettiğimiz yaşamın ipuçlarını sunuyor.

Tobias Leenaert’ın Vegan Bir Dünya kitabı, sömürüsüz bir dünya oluşturmanın ilkesel yöntemlerini ortaya koyuyor.

Deneye Hayır Derneği aktivistlerinden Oğuzcan Kınıkoğlu ve Yağmur Özgür Güven’in hazırladığı Hayvan Deneyleri, Türkçe’de yayınlanan türcülük karşıtı eserler arasında eşsiz bir yere sahip. Bu kitap, hayvan deneylerine karşı mücadelenin prensiplerini olabildiğince anlaşılabilir bir dille ortaya koyuyor. Ayrıca hayvanlar üzerinde yapılan biyomedikal araştırmalara karşı sağlam zemine oturan etik ve bilimsel bir muhalefetin doğuşunu müjdeliyor.

Sherry Colb’un Vegan Olmak İçin Bahaneler kitabı her veganın karşılaştığı sıkça sorulan sorulara düşünceli, ifade gücü yüksek ve zeki cevaplar veriyor.

Dünyayı değiştirme ve bütün türlerin sömürüsüz bir şekilde birlikte yaşaması talebimizi bu set aracılığıyla okurlarımızla paylaşıyoruz.

 

Vegan Olmak İçin Bahaneler

Sherry Colb sevgi, mizah ve zarafetle veganların yeme alışkanlıkları ve yaşam şekillerini neyin güdülediğine dair net ve hoş açıklamalar sunuyor. Vegan Olmak İçin Bahaneler, veganlara ve veganlığa karşı en yaygın, kafa karıştırıcı ve genellikle meydan okuyan tepkilerin birçoğunun dikkatli analizleriyle dolu; tutku ile mantık, idealizm ile faydacılığın nadir bir birlikteliği ve ağdalı söz sanatları yerine gerçek diyalog yoluyla hayvanları yemenin etiğine değinmeyi hedefleyen savunucular için devrimci bir rehber.
Üstelik kullandığı dil hem veganları hem de naveganları cezbedecek nitelikte!

 

Hayvan Deneyleri

Gerçekten dünyayı değiştirmeyi ve bütün türlerin sömürüsüz bir şekilde birlikte yaşamasını istiyorsak kendimizi kandırmaktan artık vazgeçmeliyiz. Bu şiddetin, adaletsizliğin, yaşam hakkı ihlalinin son bulması belki de yüzyıllar sürecek. Türcülük duvarı yıkılırken, bir tuğlasını da biz çekip kopartabilirsek, ne mutlu bize.
Bu kitap, hayvan deneylerine karşı mücadelenin prensiplerini olabildiğince anlaşılabilir bir dille ortaya koyuyor. Ayrıca hayvanlar üzerinde yapılan biyomedikal araştırmalara karşı sağlam zemine oturan etik ve bilimsel bir muhalefetin doğuşunu müjdeliyor.

 

Vegan Bir Dünya

Vegan Bir Dünya, yazarın Veganköy adını verdiği, bütün yaşam şartlarının veganlık üzerine örüldüğü bir köyün hayali ile başlıyor. Burası sempatik ve yaşanılası bir köy olması yanı sıra sizleri içerisine çekecek birçok pratik çözüm barındırıyor. Yazarımızın tüm dünyanın Veganköy’ü anlamaya ve onu mümkün kılmaya olan inancı kesintisiz bir hevesle doruğa tırmanıyor.
Tabii ki her yolculuk gibi, Veganköy’e yapılacak yolculuğun da birbirinden farklı rotaları var. Peki en kolayı, en sürdürülebilir olanı hangisi? Bu soru, kitabın merkezine oturtuluyor, tartışma çemberi genişletildikçe esasında veganlıkla ilgili bütün karmaşık problemler masaya yatırılıyor ve bir bir düğümleri çözülüyor.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 736

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2021

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

 

Ücretsiz pdf indir

İlk yorumu siz yapın

Yorumunuzu bırakın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.


*